Nowości Biowen na układ sercowo-naczyniowy. Poznaj je!

W ostatnim czasie nasza marka suplementów Biowen prężnie rozwija swój asortyment. Dodaliśmy do niej mnóstwo nowości, które są bogate w substancje aktywne i wyciągi ziołowe różnego rodzaju. Wszystkie te suplementy mają czysty skład, bez zbędnych dodatków! Jedną z grup nowości od Biowen są suplementy na układ sercowo-naczyniowy. 


Wsparcie dla serca i układu krążenia

Pod sztandarem Biowen można znaleźć całą serię produktów, których zadaniem jest wsparcie układu sercowo-naczyniowego, zatem serca i wszystkich naczyń w organizmie, by działały sprawnie i mogły dobrze spełniać swoje role. Układ sercowo-naczyniowy to jeden z najważniejszych układów w naszym organizmie. Często nie myślimy o nim na co dzień, a zaczynamy dopiero wtedy, kiedy pojawiają się problemy z nim związane. Warto jednak wspierać go zanim wystąpią jakiekolwiek problemy, by opóźnić wszelkie procesy chorobowe najbardziej, jak to tylko możliwe w naszym wypadku. Jak zatem wspierać układ sercowo-naczyniowy? Oczywiście odpowiednią porcją ruchu oraz dietą. Jednak w dzisiejszych czasach produkty spożywcze, a także nieustannie szybkie tempo życia oraz wszechobecny stres powodują, że warto sięgnąć po coś jeszcze. Czyli odpowiednią suplementację! Te suplementy marki Biowen wspierają układ sercowo-naczyniowy: 


Omega-3 i Omega-3 Forte

Dwie wersje niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, czyli głównie EPA – kwas eikozapentaenowy i DHA – kwas dokozaheksaenowy. Różnią się głównie porcjami - wersja Forte zawiera więcej omega-3 w jednej porcji. Ma też dodatek witaminy E w postaci D-alfa tokoferolu. Wersja bez Forte w nazwie, zawiera tych kwasów nieco mniej na porcję i nie ma w składzie dodatku witaminy. 


Nienasycone kwasy tłuszczowe działają następująco: 

  • pomagają utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi, 
  • pomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie serca, 
  • wspierają utrzymanie prawidłowego poziomu trójglicerydów we krwi.

Wszystkie te właściwości sprawiają, że działają kompleksowo na serce i układ naczyniowy. A dodatkowo DHA pozytywnie oddziałuje na wzrok i mózg! 


Olej z kryla - Krill Oil Pro

Krill Oil Pro to suplement zawierający wysokiej jakości olej z kryla arktycznego, który jest przetwarzany na świeżo, jeszcze na kutrach rybackich, które go poławiają! Znajdziemy w nim nie tylko wspomniane wcześniej nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, ale także cenną astaksantynę oraz fosfolipidy. Astaksantyna to naturalnie występująca substancja w krylu arktycznym i to dzięki niej kryll ma piękny, czerwony kolor. Należy do grupy karotenoidów i jest zaliczana do przeciwutleniaczy. Z kolei fosfolipidy to rodzaj tłuszczów, które naturalnie występują w organizmie. Dzięki nim błony komórkowe zyskują przepuszczalność. Odgrywają wiele ważnych ról w wielu układach w ciele, m.in. hormonalnym i odpornościowym. Biorą też udział w procesach regeneracji i hormonalnych. 


Koenzym Q10 

Koenzym Q10 to również substancja, którą naturalnie można znaleźć w naszym organizmie, w którym pełni mnóstwo ról niezbędnych do zachowania zdrowia serca i naczyń. Koenzym Q10 Biowen jest naturalnie fermentowaną substancją. Wsparty został serdecznikiem oraz granatem, by urozmaicić działanie tego suplementu! Serdecznik ma wiele zastosowań, jeśli chodzi o zdrowie układu sercowo-naczyniowego: 

  1. Dla zdrowia układu krążenia. 
  2. Poprawia pracę serca. 
  3. Wzmacnia naczynia krwionośne. 
  4. Zwiększa elastyczność i wytrzymałość ścian naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych. 
  5. Normalizuje ciśnienie krwi.
  6. Zawiera zioła łagodzące pracę serca, obniżające ciśnienie krwi i cholesterol. 
  7. Zawiera zioła o działaniu wzmacniającym serce i rozszerzającym naczynia krwionośne.

A dodatkowo działa pozytywnie na układ nerwowy i oddechowy! 


Biowen dla zdrowia serca!

Tak bogata oferta suplementów, które wspierają układ sercowo-naczyniowy sprawia, że każdy może wśród niej znaleźć coś dla siebie. Każdy z tych produktów powstał z wysokiej jakości składników i jest pełen składników aktywnych, które wspierają zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Każdy z tych suplementów został zamknięty w wygodnej do połknięcia kapsułce, dzięki czemu nie trzeba się bać o nieprzyjemny posmak, jaki mogą dawać suplementy powstałe z ryb i owoców morza. Mamy też pewność, że spożywamy precyzyjnie odmierzoną porcję za każdym razem! 


Eleganckie szklane słoiczki, które są symbolem rozpoznawczym marki Biowen, chronią zawartość opakowania przed promieniami słonecznymi, jak i dostaniem się do niego niebezpiecznych substancji - jak np. szkodliwe mikroplastiki. Porównanie jakości do ceny i wydajności suplementów Biowen sprawia, że są to produkty po które warto sięgać.